Laikrodis su pulso matuokliu

Ši prekė bus pristatyta per 14-30 d.d.

4,99 €

Apie laikrodį

Su šiuo laikrodžiu iškart matysite, kiek sudeginote kalorijų pasportavę. Duomenis pateikiami atsižvelgiant į Jūsų fizinį pasiruošimą ir pulso duomenis. Tai laikrodis tiksiantis savaitgaliniams sporto salių lankytojams bei rimčiau sportu užsiimantiems. Tinka bet kokiai sporto šakai: jogai, aerobikai, bėgimui, slidinėjimui ir t.t.


Sports Exercise laikrodis leidžia optimaliai pasirinkti sportinį krūvį ir skaičiuoja sudegintas kalorijas. Paprastas naudoti, lengvas, tinka nešioti tiek šokinėjant virvute, tiek lipant į kalnus.

Kaip viskas veikia?

1) Įveskite savo asmeninius duomenis. Laikrodis yra sukurtas taip, kad įsimintų Jūsų unikalius duomenis, tokius kaip svoris, amžius, lytis. Turint šiuos duomenis užtikrinamas teisingas rezultatas.
2) Matuoja pulsą. ECG fingertip sensorius nuskaito Jūsų pulsą ir pateikia realaus laiko rezultatą apie sudegintas kalorijas
3) Pradėkite sportuoti. Kai baigiate sportuoti, laikrodis parodo, kiek kalorijų sudeginote. Kadangi rezultatas pagrįstas Jūsų asmeniniais duomenimis, tai matavimas yra itin tikslus.

Be to, kad matuoja pulsą ir sudegintas kalorijas, laikrodis rodo datą ir laiką, veikia kaip sekundometras ir žadintuvas.

Specifikacijos:
Ekranas: LCD
Laikas: 12H arba 24H
Funkcijos:
kalorijų skaičiuoklė
žadintuvas
sekundometras
pulso matuoklis

Komplekte:

1 x Laikrodis
1 x Instrukcija (Anglų k.)