Kompanijos įkūrėjas Antonas Kraftas jau 1998–aisiais turėjo mintį sukurti niekur nematytus laikrodžius, kurių LED ekranai bei naujoviška laiko rodymo sistema juos išskirtų iš kitų kompanijų siūlomų gaminių.

Anuomet idėjos realizuoti nepavyko dėl nepakankamų techninių galimybių, tačiau tada patentavus idėją, 2004–aisiais Antonas Kraftas kartu su specialistais iš Honkongo sukūrė laiko rodymo sistemą, kuri paremta dvejetaine skaičiavimo sistema, naudojama kompiuteriuose.

Ši sistema kompiuteriuose susideda iš nulių bei vienetų, būtent todėl laikrodžių pavadinime atsirado skaičiai „01“, o žodžiai „the one“ (iš anglų kalbos: vienintelis), simbolizuoja išskirtinumą.

Laiko nustatymas yra net smagesnė dalis, nei išskirtinis dizainas: kiekvienas laikrodis turi švieselių eiles, kurias žymi skaičiai: 1, 2, 4, 8 bei 1, 2, 4, 8, 16, 32.

Norint sužinoti laiką, reikia paspausti mygtuką ir sudėti degančių švieselių reikšmes. Tarkime pirmojoje eilutėje užsidegė 2 ir 4, pasinaudojame pradinės mokyklos kursu ir gauname 6, o antroje eilutėje dega 16, 2 ir 4 – sudėjus šiuos skaičius gauname 22. Vadinasi, dabar yra 6 valandos 22 minutės.

„01 The One“ laikrodžiai ne tik papuoš jūsų riešą, bet ir nuolat mankštins smegenis! Mokykloje juk ne kartą buvo sakoma, kad matematika yra mokslų motina.