Podiumas – pakyla, ant kurios demonstruojamos mados. Su laikrodžiais tai susiję ne tik dėl to, kad riešo aksesuaras yra įvaizdžio detalė. Podiumas šiuo atveju puikiai tinka ir perkeltine reikšme, mat laikrodžiai traukia, jais domimasi, jie visada tarsi ant pakylos, nes tai kokybės etalonas ir, žinoma, puikaus dizaino pavyzdys. 

Prabangos etalonas

Rankiniai laikrodžiai – tai kanoniniai prabangos pavyzdžiai. Jie daugelį domina kaip muziejaus eksponatai – dailu, vertinga. Bet įsigyti tokį laikrodį gali ne kiekvienas. Ir net kai kurie galintys atsisako. Tai priklauso nuo požiūrio ir įvairiausių kitų veiksnių. Jei asmuo turtingas, prabangus laikrodis yra suprantamas atributas. Tačiau yra tokių laikrodžių, kurie nepareikalauja parduoti namo, bet yra itin praktiški, dailūs ir prestižiniai. Pas mus - ledlaikrodis.lt – čia pirkėjai atranda ne tik kokybiškumą, bet ir patrauklias kainas. Galima rasti laikrodį ir už  5 eurus, ir už keliasdešimt eurų. Svarbiausia, kad pasirinkti galima iš plataus asortimento – tokio, kuriame ir skirtingi modeliai, ir įvairios kainų kategorijos. 

Verslo pasaulyje žmogaus išvaizda dažniausiai vertinama pagal smulkmenas. Jeigu vyras dėvi brangų kostiumą, tačiau jo laikrodis – apsitrynusiu korpusu, supleišėjusiu dirželiu ir nekokybiškas – aplinkiniai tai greitai pastebės. Tuomet visa butaforija apie sėkmingą verslininką sugrius, nes sėkmingas vyras pirmiausiai įsigis tinkamą laikrodį.

Išskyrus laikrodį, svarbiausi vyro aksesuarai – diržas, rašiklis, darbo knyga, portfelis, cigarečių dėklas ir stiklinė iš, kurios jis geria. Tai nėra užgaida – tai vyriška uniforma. Derinimas ir klasika Svarbu, kad viskas derėtų tarpusavyje. Diržas turi derėti prie batų, gražu, kai laikrodis taip pat dera. Pavyzdžiui, juodos odos diržas, juodos, tokios pat odos batai ir laikrodis su juodos odos apyranke, jei prie tokių aksesuarų derintumėte laikrodį rudu dirželiu - padarytumėte klaidą. Jei batai ir diržas rudi – laikrodis taip pat turi būti rudu dirželiu. Jeigu dažnai kaitaliojate aprangos detales, o galimybės įsigyti daugiau tinkančių laikrodžių neturite, geriausia rinktis laikrodį metaline apyranke.

Klasikinis verslininko laikrodis turi būti mechaninis su odiniu dirželiu. Nors tokius reikia užvedinėti maždaug kas dvi paras, tačiau tokie laikrodžiai yra prestižiniai ir labai gerai vertinami. Jei esate sportiškas žmogus, o galbūt tiesiog tokio tipo laikrodžiai jums labiausiai patinka, galite nešioti laikrodį su metaline apyranke. Sportinio laikrodžio korpusas dažniausiai būna didesnis ir stambesnis, su daugybe mažų rodyklių ir rodmenų ciferblate. Jei laikrodžio korpusas yra ypatingai pastorintas dažniausiai toks netelpa po marškiniais arba užsegus marškinių sagą tinkamai po jais pasislepia taip, kad neįmanoma į jį žvilgtelėti. Tokiu atveju jis tik darko išvaizdą arba neatlieka savo tikrosios funkcijos. Todėl tokius laikrodžius rekomenduojama nešioti prie sportinės ar laisvalaikio aprangos. Geriausia, kad metalinio laikrodžio apyrankė būtų platinos spalvos, o ne auksinės. Nešiojant laikrodį auksine apyranke egzistuoja labai plona riba tarp prabangos ir atrodymo vulgariai.